+421 (0)911 308 828         Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Kavitácia alebo ultrazvuková liposukcia je bezbolestnou a vysoko účinnou alternatívou chirurgickej liposukcie. 

Čítať ďalej...

V dnešnej dobe sa veľmi často skloňuje pojem zdravý životný štýl. Čo si vlastne máme predstaviť pod týmto pojmom?

Čítať ďalej...

Témou týchto dní, týždňov, mesiacov je koronavírus.

Čítať ďalej...

Štúdie naznačujú, že ľudia s vyšším indexom telesnej hmotnosti majú v krvi nižšiu koncentráciu vitamínu D. Vedeli ste však, že D-čkom je možné sa aj predávkovať?

Čítať ďalej...

Využite rozšírenú ponuku nových - zdravotných masáži na Klinike Health&Beauty.
Zrelaxujte s nami a zverte sa do rúk kvalifikovanej odborníčky - fyzioterapeutky.

Čítať ďalej...

NENAHRADITEĽNÝ SLNEČNÝ VITAMÍN D SI TELO VYRÁBA NAJPRIRODZENEJŠIE ZO SLNKA: AVŠAK NIEKEDY SA NESTAČÍ LEN OPAĽOVAŤ, MUSÍME SA HO AJ NAJESŤ

Čítať ďalej...

Pitný režim je dôležitý nielen v horúcich dňoch, ale aj vtedy, ak sa snažíte schudnúť nejaké tie kilá navyše. Denná odporúčaná dávka tekutín sa pritom pohybuje u dospelého človeka medzi 2-3 L vody denne.

Čítať ďalej...

Je tu jar a s ňou prichádza aj čas na detoxikáciu organizmu. Ak chcete svojmu telu odľahčiť a pomôcť mu zbaviť sa toxínov, naplánujte si detoxikačný program alebo absolvujte aspoň jeden – detoxikačný deň.

Čítať ďalej...

logo

Zdravie a krása na dosah v Health&Beauty

    Klinika estetickej medicíny Health&Beauty sa stará o krásu a zdravie svojich klientov a klientiek. Sme moderná klinika na svetovej úrovni s dlhoročnými odbornými skúsenosťami v oblasti chudnutia, modelácie postavy, spevnenia pokožky i tela, liečby celulitídy, formovania kontúr či celkovej regenerácie. Prinášame vám len to najlepšie z oblasti estetickej a korektívnej dermatológie, zdravej výživy, zdravého životného štýlu, redukcie váhy a liečby obezity a metabolického syndrómu. Snažíme sa neustále napredovať, sledujeme najnovšie lekárske a estetické postupy. Našou hlavnou prioritou sú komplexné služby a individuálny prístup v modernom, pokojnom a priateľskom prostredí.  

Adresa

Klinika Health&Beauty

PERLA RUŽINOVA

Kaštieľska 4

821 05 Bratislava

Telefón

+421 (0)911 308 828

E-mail

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

ikona-1 Objednajte sa

 

Facebook