+421 (0)911 308 828         Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Face care program

 Neinvazívne a invazívne ošetrenia tváre. 

Dermakozmetika

Pleť je zrkadlom Vašej krásy a prezradí všetky prehrešky, no vďaka neinvazívnym a účinným metódam pre omladenie pleti a špeciálnych anti-agingovým procedúram, ktoré sú vhodné pre ženy aj mužov, dokážeme nielen spomaliť, ale aj čiastočne odstrániť známky starnutia.

Estetická dermatológia

Stres, vysoké pracovné tempo, nezdravý životný štýl či únava, to všetko zanecháva na našej tvári vrásky, ktoré sa každým dňom iba zvýrazňujú. Spomaľte starnutie a doprajte svojej pleti znova svieži vzhľad. Pomocou mini invazívnych zákrokov Vám pomôžeme spomaliť čas.

logo

Zdravie a krása na dosah v Health&Beauty

    Klinika estetickej medicíny Health&Beauty sa stará o krásu a zdravie svojich klientov a klientiek. Sme moderná klinika na svetovej úrovni s dlhoročnými odbornými skúsenosťami v oblasti chudnutia, modelácie postavy, spevnenia pokožky i tela, liečby celulitídy, formovania kontúr či celkovej regenerácie. Prinášame vám len to najlepšie z oblasti estetickej a korektívnej dermatológie, zdravej výživy, zdravého životného štýlu, redukcie váhy a liečby obezity a metabolického syndrómu. Snažíme sa neustále napredovať, sledujeme najnovšie lekárske a estetické postupy. Našou hlavnou prioritou sú komplexné služby a individuálny prístup v modernom, pokojnom a priateľskom prostredí.  

Adresa

Klinika Health&Beauty

PERLA RUŽINOVA

Kaštieľska 4

821 05 Bratislava

Telefón

+421 (0)911 308 828

E-mail

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

ikona-1 Objednajte sa

 

Facebook