+421 (0)911 308 828         Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

LED fotomodulácia je moderná metóda v liečbe svetlom, ktorá spomaľuje proces starnutia, zvyšuje prekrvenie pokožky a látkovú výmenu v bunkách a tým následne urýchľuje proces hojenia rán a jaziev.

Rovnako má aj analgetický účinok, zvyšuje obranyschopnosť kože a lieči zápalové procesy na koži a v podkoží, ako akné a rosacea. Špeciálna exkluzívna technológia aktivuje kolagén, rovnako pôsobí na mikrocirkuláciu v pokožke, zvyšuje prívod výživných látok, revitalizuje a okysličuje tkanivá.

Photoled maska využíva energiu svetla na vytvorenie biologického fotostimulačného pôsobenia s progresívnym revitalizačným efektom na tkanivá. Vyžaruje energiu s vlnovou dĺžkou 638 nm, čo je viditeľné červené svetlo. Táto sveteľná frekvencia je veľmi účinná a má viaceré pozitívne vplyvy na tkanivo.

 

Účinok:

  • foto-chemické pôsobenie - reaktivácia a stimulácia elastických tkanív
  • foto-elektrické pôsobenie - repolarizácia bunkových membrán a podporných vlákien
  • rezonančné pôsobenie na stimuláciu bunkovej aktivity

 

Ošetrenie s použitím photoled masky je vhodné použiť po každej aplikácii dermage ošetrení. Cieľom je relaxačná funkcia ošetrenia a lepšia stimulácia tkaniva.

Pri samostatnom ošetrení odporúčame absolvovať 8 až 10 sedení každý druhý deň, približne 20 až 30 min. Udržovacie ošetrenie možno zopakovať raz za mesiac.

 

 

 

logo

Zdravie a krása na dosah v Health&Beauty

    Klinika estetickej medicíny Health&Beauty sa stará o krásu a zdravie svojich klientov a klientiek. Sme moderná klinika na svetovej úrovni s dlhoročnými odbornými skúsenosťami v oblasti chudnutia, modelácie postavy, spevnenia pokožky i tela, liečby celulitídy, formovania kontúr či celkovej regenerácie. Prinášame vám len to najlepšie z oblasti estetickej a korektívnej dermatológie, zdravej výživy, zdravého životného štýlu, redukcie váhy a liečby obezity a metabolického syndrómu. Snažíme sa neustále napredovať, sledujeme najnovšie lekárske a estetické postupy. Našou hlavnou prioritou sú komplexné služby a individuálny prístup v modernom, pokojnom a priateľskom prostredí.  

Adresa

Klinika Health&Beauty

PERLA RUŽINOVA

Kaštieľska 4

821 05 Bratislava

Telefón

+421 (0)911 308 828

E-mail

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

ikona-1 Objednajte sa

 

Facebook