+421 (0)911 308 828         Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Kyselina hyalurónová je látka, ktorá sa v ľudskom tele prirodzene vyskytuje. S pribúdajúcim vekom sa však jej podiel zmenšuje a to má za následok úbytok hydratácie a tvorbu hlbokých vrások.

Aplikáciou kyseliny hyalurónovej injekčnou technikou sa dajú efektívne odstrániť nosoústne ryhy – vrásky tiahnúce sa od koreňa nosa ku kútikom úst, pozdvihnúť kútiky úst, vyplniť objem mierne spadnutých líčok a tiež odstrániť vrásky medzi obočím – glabela – (kombinácia botulotoxínu a kyseliny hyalurónovej). Jej najnovšie použitie je zamerané na odstránenie kruhov pod očami.

 

Aplikácia kyseliny hyalurónovej

Zákrok je minimálne bolestivý v porovnaní s výsledným efektom a spokojnosťou u väčšiny klientiek. Kyselina hyalurónová sa aplikuje vo forme priehľadného gélu tenkou ihlou do kože v mieste vrásky. Injekcia je mierne bolestivá, preto sa zákrok vykonáva podľa želania klientky v lokálnom znecitlivení. Zákrok trvá 20 až 30 minút, po jeho ukončení pretrváva mierny opuch a začervenanie. Zákrok nevyžaduje hospitalizáciu, klienti odchádzajú hneď po zákroku domov. Nie je potrebná ani PN, nakoľko na prípadný opuch, začervenanie či modrinu je možné naniesť make up.
Plný účinok môžete očakávať po 1 - 2 týždňoch. Vtedy začne kyselina hyalurónová viazať vodu a vrásky prirodzene vyplní. Čím viac vody v priebehu najbližších dní vypijete, tým bude efekt krajší, výraznejší a trvácnejší. Efekt vydrží 8 mesiacov až jeden rok.

 

Kontraindikácie ošetrenia:

  • Jedná sa o zápal, herpetickú infekciu v oblasti tváre, bakteriálne, vírusové, alebo iné horúčkovité ochorenie, užívanie liekov na riedenie krvi - môžu vzniknúť výrazné modriny.
  • Iný estetický zákrok v mieste aplikácie - chemický píling, intenzívne pulzné svetlo, rádiofrekvencia.
  • Kyselina by sa nemala tiež aplikovať, pokiaľ klientka plánuje počas najbližších dvoch týždňov cestu do slnečných krajín - dva týždne po aplikácii je potrebné vyvarovať sa priamemu slnečnému žiareniu.

 

logo

Zdravie a krása na dosah v Health&Beauty

    Klinika estetickej medicíny Health&Beauty sa stará o krásu a zdravie svojich klientov a klientiek. Sme moderná klinika na svetovej úrovni s dlhoročnými odbornými skúsenosťami v oblasti chudnutia, modelácie postavy, spevnenia pokožky i tela, liečby celulitídy, formovania kontúr či celkovej regenerácie. Prinášame vám len to najlepšie z oblasti estetickej a korektívnej dermatológie, zdravej výživy, zdravého životného štýlu, redukcie váhy a liečby obezity a metabolického syndrómu. Snažíme sa neustále napredovať, sledujeme najnovšie lekárske a estetické postupy. Našou hlavnou prioritou sú komplexné služby a individuálny prístup v modernom, pokojnom a priateľskom prostredí.  

Adresa

Klinika Health&Beauty

PERLA RUŽINOVA

Kaštieľska 4

821 05 Bratislava

Telefón

+421 (0)911 308 828

E-mail

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

ikona-1 Objednajte sa

 

Facebook