+421 (0)911 308 828         Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Skoncujte s nadmerným potením ešte dnes a žite svoj život naplno!

Priemerne 2 až 3 % populácie západných krajín trpí nadmerným potením v podpaží (axillary hyperhidrosis), alebo na dlaniach a chodidlách (palmoplantar hyperhidrosis). Niektorí ľudia tiež trpia nadmerným potením na iných miestach, ako sú napríklad nos, čelo a líca.

Na klinike Health&Beauty liečime nadmerné potenie v podpaží, na čele, rukách a nohách a iných častiach tela injekčnou aplikáciou botulotoxínu (BOTOX®).

Injekčná aplikácia botulotoxínu je invazívna metóda, pri ktorej sa tenkými ihličkami aplikuje botulotoxín do kože postihnutej oblasti. Táto liečba je takmer bezbolestná, bezpečná a veľmi efektívna. Zákrok sa aplikuje ambulantne. Vedľajšie efekty nie sú bežné a zahŕňajú necitlivosť v miestach vpichu, nadmerné potenie na iných miestach a modriny. Princípom účinku je zabránenie prevodu vzruchov z nervových vlákien na potné žľazy. Výsledkom je výrazné obmedzenie až zastavenie tvorby potu. Účinok sa dostaví do 2 týždňov, pretrváva 6 - 12 mesiacov, niekedy aj dlhšie, po odznení účinku sa aplikácia môže hneď zopakovať. Pacientom s výraznými problémami sa odporúča každoročná aplikácia, najlepšie pred letom.

 

 

 

logo

Zdravie a krása na dosah v Health&Beauty

    Klinika estetickej medicíny Health&Beauty sa stará o krásu a zdravie svojich klientov a klientiek. Sme moderná klinika na svetovej úrovni s dlhoročnými odbornými skúsenosťami v oblasti chudnutia, modelácie postavy, spevnenia pokožky i tela, liečby celulitídy, formovania kontúr či celkovej regenerácie. Prinášame vám len to najlepšie z oblasti estetickej a korektívnej dermatológie, zdravej výživy, zdravého životného štýlu, redukcie váhy a liečby obezity a metabolického syndrómu. Snažíme sa neustále napredovať, sledujeme najnovšie lekárske a estetické postupy. Našou hlavnou prioritou sú komplexné služby a individuálny prístup v modernom, pokojnom a priateľskom prostredí.  

Adresa

Klinika Health&Beauty

PERLA RUŽINOVA

Kaštieľska 4

821 05 Bratislava

Telefón

+421 (0)911 308 828

E-mail

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

ikona-1 Objednajte sa

 

Facebook