+421 (0)911 308 828         Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Vyšetrenia

 Odborné vyšetrenia Vám poskytnú bližší náhľad na Váš zdravotný stav a urýchlia Vašu cestu ku zdraviu.

Testy potravinovej intolerancie
Ak trpíte nešpecifickými, chronickými ťažkosťami ako nadúvanie, hnačka, zápcha, bolesti hlavy, alebo Vás trápi aknózna pleť či neustále sa zvyšujúca hmotnosť, je možné, že trpíte potravinovou intoleranciou. Na základe jednoduchého testu a vylúčenia netolerovaných potravín odstránite dlhodobo pretrvávajúce problémy, ktoré strpčovali Váš život.

Diagnostika potravinovej intolerancie
Vyhodnotenie výsledkov testu na potravinovú intoleranciu môžete priamo u nás na klinike skonzultovať s našou špecialistkou a získate na mieru „ušitý“ diétny protokol.

Celkové vyšetrenie metabolizmu – IN BODY
Zistite o svojom tele to najdôležitejšie. Pomocou prístroja IN BODY určíme podiel a hmotnosť tukového a svalového tkaniva v jednotlivých častiach tela, množstvo celkovej vody v organizme. Prístroj dokáže odhaliť dysfunkciu lymfatického systému, či nadmerné hromadenie vnútrobrušného tuku.

logo

Zdravie a krása na dosah v Health&Beauty

    Klinika estetickej medicíny Health&Beauty sa stará o krásu a zdravie svojich klientov a klientiek. Sme moderná klinika na svetovej úrovni s dlhoročnými odbornými skúsenosťami v oblasti chudnutia, modelácie postavy, spevnenia pokožky i tela, liečby celulitídy, formovania kontúr či celkovej regenerácie. Prinášame vám len to najlepšie z oblasti estetickej a korektívnej dermatológie, zdravej výživy, zdravého životného štýlu, redukcie váhy a liečby obezity a metabolického syndrómu. Snažíme sa neustále napredovať, sledujeme najnovšie lekárske a estetické postupy. Našou hlavnou prioritou sú komplexné služby a individuálny prístup v modernom, pokojnom a priateľskom prostredí.  

Adresa

Klinika Health&Beauty

PERLA RUŽINOVA

Kaštieľska 4

821 05 Bratislava

Telefón

+421 (0)911 308 828

E-mail

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

ikona-1 Objednajte sa

 

Facebook