+421 (0)911 308 828         Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Dracula therapy - terapia kmeňovými bunkami z vlastnej krvi

drakulova1Ponúkame Vám novinku vo svete anti-agingu, omladenie vlastnou krvou, tzv. Drakula terapiu. Vďaka tejto terapii je možné spomaliť starnutie úplne prirodzenou cestou - pomocou informácií, ktoré sú zapísané v krvi. Obohatená krvná plazma je nabitá rastovými faktormi a proteínmi, ktoré regenerujú pokožku, podporujú a urýchlujú hojenie. Týmto spôsobom sa pokožka opať začína regenerovať, poškodenia spôsobené vekom sa dajú zastaviť a odstrániť.

Správny medicínsky názov tejto terapie je S3 terapia (stimulated self serum - sérum z vlastnej krvi) alebo PRP terapia (plateled rich plasma - plazma obohatená o krvné doštičky). Úspešne sa používa napríklad na urýchlenie hojenia rán. Názov terapie je skrátený pre Samo stimulačné sérum kožnej terapie, ktorá bola predstavená francúzskym lekárom, Danielom Sisterom.

Aplikácia liečby

drakulova2Lekár pacientovi injekčne odoberie minimálne množstvo jeho vlastnej krvi a po jej odobraní ju prostredníctvom centrifúgy separuje na červené krvinky, krvné doštičky a čistú krvnú plazmu. Do získanej krvnej plazmy pridá DNA aktivátor, prípadne vitamíny a sérum následne aplikuje pacientovi na tvár. Aplikácia je možná buď pomocou mezoterapie (maličkých asi 2 mm hlbokých vpichov po celej tvári) alebo rovno pod vrásku ako výplňový materiál. Pleť sa potom rozjasní, napne, vrásky sa vyhladia, pretože sa v nej opať začal regeneratívny proces. Vďaka DNA aktivátoru sú účinky tejto terapie okolo 6 mesiacov.

lndikácie pre Traylife

 • Vyhladenie vrások
 • Zlepšenie hojenia /liečba jaziev a kožných lézii po akné/
 • Aktívna a endogénna hydratácia unavenej a starnúcej pokožky
 • Optimalizácia jasu pleti
 • Podpora tvorby nových ciev in vivo
 • Stimulácia bunkového rastu
 • Obnova buniek zničených UV žiarením
 • Množenie mladých a starnúcich fibroblastov
 • Aktívna redenzifikácia kože
 • Syntéza hlavných zložiek mimobunkovej matrix
 • Ochrana buniek
 • Účinky na úrovni peroxidu vodíka a tukovej peroxidácie v ľudských bunkách
 • Visco-elastická regenerácia
 • Viac ako sto génov podieľajúcich sa na raste, diferenciácii, metabolizme, komunikácii a smrti buniek

Miesta vhodné na ošetrenie

dvojitá brada, dekolt, brucho, vnútorná strana stehien, oblasť kolien, predlaktia, ruky, sedacieho svalu, boky, vonkajšie stehná, koža na temene hlavy, čelo, spánky, orbitálna oblasť, líca, krk, kontúry tváre, perilabiálne vrásky.

Metóda sa vyvinula z autohemoterapie, teda z liečby vlastnou krvou, ktorá sa už tridsať rokov využíva na zvyšovanie imunity chorého človeka, ale aj v chirurgii, traumatológii a ortopédii.
Dracula Therapia je vhodná aj na vyrovnávanie atrofických, teda vpadnutých jaziev - najmä takých, ktoré vznikajú u mladých ľudí po akné na tvári, krku či pleciach. Dobré výsledky sú tiež s liečbou keloidov. Tieto jazvy sa veľmi zle hoja, sú veľké a nepekné. Pomocou plazmy ich vieme zjemniť až o osemdesiat percent. Neodstránime ich síce, ale docielime, že zmäknú, stenčia sa a získajú farbu kože.

Injekcie so vzácnym sérom podobne účinkujú aj na strie. Drobné trhlinky na koži vedia poriadne strpčiť život najmä ženám po pôrode alebo ľuďom, ktorí v detstve rýchlo vyrástli. Objavujú sa najmä na bruchu, chrbte, prsníkoch, ale aj inde na tele. Časom síce mierne vyblednú, opticky sa zmenšia, ale nikdy sa celkom nestratia.

Injekcie s obohatenou plazmou fungujú aj na vyhladzovanie vrások. Procedúru je potrebné opakovať dvakrát do roka, podobne ako kúru kyselinou hyalurónovou či botulotoxínom. Pleť sa potom rozjasní, napne, vrásky sa vyhladia, pretože sa regeneruje najmä kolagén v nej. Veľkou výhodou tejto metódy je, že v porovnaní s ostatnými technikami ide o vlastnú krv a nie o cudzie alebo syntetické látky.

logo

Zdravie a krása na dosah v Health&Beauty

    Klinika estetickej medicíny Health&Beauty sa stará o krásu a zdravie svojich klientov a klientiek. Sme moderná klinika na svetovej úrovni s dlhoročnými odbornými skúsenosťami v oblasti chudnutia, modelácie postavy, spevnenia pokožky i tela, liečby celulitídy, formovania kontúr či celkovej regenerácie. Prinášame vám len to najlepšie z oblasti estetickej a korektívnej dermatológie, zdravej výživy, zdravého životného štýlu, redukcie váhy a liečby obezity a metabolického syndrómu. Snažíme sa neustále napredovať, sledujeme najnovšie lekárske a estetické postupy. Našou hlavnou prioritou sú komplexné služby a individuálny prístup v modernom, pokojnom a priateľskom prostredí.  

Adresa

Klinika Health&Beauty

PERLA RUŽINOVA

Kaštieľska 4

821 05 Bratislava

Telefón

+421 (0)911 308 828

E-mail

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

ikona-1 Objednajte sa

 

Facebook