+421 (0)911 308 828         Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Výhody chemického peelingu

Chemický peeling je neinvazívna metóda, ktorá pomáha prejasniť a omladiť staršiu pleť, vyhladiť jemné vrásky, zjemniť jazvy vzniknuté po akné a rozšírených pórov. Prispieva aj k odstráneniu pigmentových škvŕn a pôsobí priaznivo na mastnú pokožkuVykonáva sa predovšetkým v oblasti tváre, krku, a dekoltu.

 

Ošetrenie

Samotné ošetrenie trvá niekoľko minút. Na pokožku rovnomerne aplikujeme veľmi jemnú kyselinu glykolovú. Podľa zvolenej koncentrácie a dĺžky pôsobenia sa jedná o povrchový, stredne hlboký alebo hlboký peeling. Po niekoľkých minútach pôsobenia je látka neutralizovaná a odstránená. Pôsobením látky dôjde najprv k rozvoľneniu povrchovej vrstvy kože, ktorá sa následne začne olupovať a obnovovať. Tým je ihneď dosiahnutý mladistvejší a sviežejší vzhľad.

 

Frekvencia a počet ošetrení

Chemický peeling sa obvykle vykonáva počas niekoľkých sedení v závislosti od typu a zdravotného stavu pokožky. Je možné ho vykonávať celoročne, ale bezprostredne po ošetrení je treba chrániť pleť opaľovacím krémom s vysokým faktorom (SPF 50+), aby nedochádzalo k podráždeniu a tvorbe pigmentových škvŕn.

 

logo

Zdravie a krása na dosah v Health&Beauty

    Klinika estetickej medicíny Health&Beauty sa stará o krásu a zdravie svojich klientov a klientiek. Sme moderná klinika na svetovej úrovni s dlhoročnými odbornými skúsenosťami v oblasti chudnutia, modelácie postavy, spevnenia pokožky i tela, liečby celulitídy, formovania kontúr či celkovej regenerácie. Prinášame vám len to najlepšie z oblasti estetickej a korektívnej dermatológie, zdravej výživy, zdravého životného štýlu, redukcie váhy a liečby obezity a metabolického syndrómu. Snažíme sa neustále napredovať, sledujeme najnovšie lekárske a estetické postupy. Našou hlavnou prioritou sú komplexné služby a individuálny prístup v modernom, pokojnom a priateľskom prostredí.  

Adresa

Klinika Health&Beauty

PERLA RUŽINOVA

Kaštieľska 4

821 05 Bratislava

Telefón

+421 (0)911 308 828

E-mail

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

ikona-1 Objednajte sa

 

Facebook