+421 (0)911 308 828         Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Vysokoúčinné ošetrenia, ktoré kombinujú nenahraditeľný prehrievací liečebný účinok antireumatických, anticelulitídnych, formujúcich a detoxikačných zábalov spolu s overeným účinkom moderných prístrojov – špeciálnych prístrojových vákuových masáží.

Vďaka ich synergickému pôsobeniu dochádza k silnému prehriatiu pokožky a najmä hlbšie uloženého tkaniva, čím sa aktivuje látková výmena. Dochádza tak k odvádzaniu škodlivých látok a prebytočnej vody z tkaniva, čo spôsobuje výrazné zlepšenie celulitídy až jej postupné odstránenie, zvyšuje sa odbúravanie tukov, ktoré tiež výrazne prispieva k formovaniu postavy. Zároveň dochádza k vypnutiu a zvláčneniu pokožky. Efekt sa prejaví už po prvom ošetrení!

Druhy liečebných vacupressových kúr

 1. ANTICELULITÍDNA LIEČEBNÁ KÚRA
 2. DETOXIKAČNÁ LIEČEBNÁ KÚRA
 3. ANTIREUMATICKÁ LIEČEBNÁ KÚRA
 4. FORMUJÚCA LIEČEBNÁ KÚRA

Pre jednotlivé kúry a k zvýšeniu efektu používame špeciálne gély, oleje a séra, ktoré aktivujú podkožie, aby bol výsledok čo najlepší. Ošetrenie je relaxačné a veľmi príjemné. Celá liečebná kúra trvá 45 min.

Účinky vacupressovej kúry

 • odstraňuje celulitídu
 • zoštíhľuje problematické partie až o niekoľko centimetrov
 • spevňuje ochabnuté telesné partie (vnútornú stranu stehien, ruky, brucho ...)
 • čistí a prekrvuje pokožku
 • pokožke sa navracia elasticita a spevňuje sa ochabnuté podkožné väzivo
 • telo zbavuje toxínov a škodlivých látok, prečisťuje organizmus
 • zlepšuje jej zásobovanie výživou a kyslíkom
 • pokožka a celý organizmus sa omladzuje a regeneruje

Frekvencia návštev

Ideálne je 6 - 10 aplikácií (podľa rozsahu postihnutia), prvých 5 aplikácií 2 – 3x týždenne, ďalšie aplikácie stačí 1x týždenne. Efekt je trvalý, pokiaľ ďalej dodržiavame rozumnú životosprávu, odporúča sa udržiavacia kúra 1 - 2x mesačne.

logo

Zdravie a krása na dosah v Health&Beauty

    Klinika estetickej medicíny Health&Beauty sa stará o krásu a zdravie svojich klientov a klientiek. Sme moderná klinika na svetovej úrovni s dlhoročnými odbornými skúsenosťami v oblasti chudnutia, modelácie postavy, spevnenia pokožky i tela, liečby celulitídy, formovania kontúr či celkovej regenerácie. Prinášame vám len to najlepšie z oblasti estetickej a korektívnej dermatológie, zdravej výživy, zdravého životného štýlu, redukcie váhy a liečby obezity a metabolického syndrómu. Snažíme sa neustále napredovať, sledujeme najnovšie lekárske a estetické postupy. Našou hlavnou prioritou sú komplexné služby a individuálny prístup v modernom, pokojnom a priateľskom prostredí.  

Adresa

Klinika Health&Beauty

PERLA RUŽINOVA

Kaštieľska 4

821 05 Bratislava

Telefón

+421 (0)911 308 828

E-mail

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

ikona-1 Objednajte sa

 

Facebook