+421 (0)911 308 828         Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Pôvodné Health&Beauty centrum bolo založené v roku 2009 s cieľom ponúknuť svojim zákazníkom starostlivosť o tvár i telo a poradenstvo v oblasti chudnutia a zdravého životného štýlu s redukčnými programami. Vďaka našim spolupracujúcim špecialistom, odbornému tímu a najmä potrebe našich klientov, sme postupne rozšírili oblasť nášho pôsobenia o ďalšie odbory zdravotnej starostlivosti, estetiky, relaxácie i krásy. Dnes sme modernou klinikou krásy a zdravia pôsobiacou predovšetkým v oblasti neinvazívnych ošetrení celého tela a zároveň centrálnou poradňou pre znižovanie nadváhy a liečbu obezity rôznymi redukčnými programami na Slovensku. To všetko v exkluzívnom a príjemnom prostredí Kliniky estetickej medicíny a redukcie váhy Health&Beauty, v priateľskej atmosfére, s citlivým ľudským prístupom a skvelým zákazníckym servisom.

Veríme, že sa Health&Beauty stane oázou zdravia a krásy pre každého, kto nás navštívi.

Tím odborníkov Health&Beauty

27072010217

logo

Zdravie a krása na dosah v Health&Beauty

    Klinika estetickej medicíny Health&Beauty sa stará o krásu a zdravie svojich klientov a klientiek. Sme moderná klinika na svetovej úrovni s dlhoročnými odbornými skúsenosťami v oblasti chudnutia, modelácie postavy, spevnenia pokožky i tela, liečby celulitídy, formovania kontúr či celkovej regenerácie. Prinášame vám len to najlepšie z oblasti estetickej a korektívnej dermatológie, zdravej výživy, zdravého životného štýlu, redukcie váhy a liečby obezity a metabolického syndrómu. Snažíme sa neustále napredovať, sledujeme najnovšie lekárske a estetické postupy. Našou hlavnou prioritou sú komplexné služby a individuálny prístup v modernom, pokojnom a priateľskom prostredí.  

Adresa

Klinika Health&Beauty

PERLA RUŽINOVA

Kaštieľska 4

821 05 Bratislava

Telefón

+421 (0)911 308 828

E-mail

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

ikona-1 Objednajte sa

 

Facebook