+421 (0)911 308 828         Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Výhody mezobotoxu

Mezobotox je kozmetické ošetrenie, ktoré dokáže redukovať jemné vrásky, výsledkom čoho je hladšia a mladšie vyzerajúca pleť. Táto technika tiež pomáha zmenšovať veľkosť pórovnadbytočnú produkciu mazu a znižuje potenie na tvári.

Pri tradičnej liečbe je botox vstrekovaný do svalovej vrstvy, mezobotox sa však aplikuje do hlbšej úrovne kože, čo vedie k:

  • okamžitému vypnutiu pokožky,
  • zmenšeniu pórov,
  • zníženému poteniu.

 

Priebeh ošetrenia

Postup je podobný ako pri podaní botoxu, kedy sa účinná látka aplikuje injekčne do pokožky. Pri mezobotoxe sa však používa mikroihla a malé množstvo zriedeného botoxu. Botox sa vstrekuje v širšej distribúcii po celej tvári, zvyčajne do T zóny.

 

Frekvencia a počet ošetrení

Podobne ako pri tradičnej aplikácii botoxu nie je liečba mezobotoxom trvalá. Po 3 - 6 mesiacoch je vhodné ošetrenie zopakovať. 

logo

Zdravie a krása na dosah v Health&Beauty

    Klinika estetickej medicíny Health&Beauty sa stará o krásu a zdravie svojich klientov a klientiek. Sme moderná klinika na svetovej úrovni s dlhoročnými odbornými skúsenosťami v oblasti chudnutia, modelácie postavy, spevnenia pokožky i tela, liečby celulitídy, formovania kontúr či celkovej regenerácie. Prinášame vám len to najlepšie z oblasti estetickej a korektívnej dermatológie, zdravej výživy, zdravého životného štýlu, redukcie váhy a liečby obezity a metabolického syndrómu. Snažíme sa neustále napredovať, sledujeme najnovšie lekárske a estetické postupy. Našou hlavnou prioritou sú komplexné služby a individuálny prístup v modernom, pokojnom a priateľskom prostredí.  

Adresa

Klinika Health&Beauty

PERLA RUŽINOVA

Kaštieľska 4

821 05 Bratislava

Telefón

+421 (0)911 308 828

E-mail

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

ikona-1 Objednajte sa

 

Facebook