+421 (0)911 308 828         Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Ide o rýchlu regeneráciu kože, pri ktorej aplikujeme nezosieťovanú kyselinu hyalurónovú a vitamíny do hlbších vrstiev kože.

Početné vpichy sú hlbšie, a preto je ošetrenie bolestivejšie a účinky silnejšie. Pre zmiernenie bolesti sa natiera krém na znecilivenie. Pri tomto ošetrení nielen kožu hydratujeme, ale početnými vpichmi stimulujeme aj novotvorbu kolagénu.

 

Ako prebieha zákrok?

Pred ošetrením sa na kožu natrie znecitlivujúci anestetický krém na 30 min. Po dezinfekcii kože lekár početnými vpichmi aplikuje nezosieťovanú kyselinu hyalurónovú do kože a pod jemné vrásky. Ošetrujeme tvár, krk, dekolt. Pri jemných vráskach v dekolte je výborný efekt. Po ošetrení je koža mierne začervenalá, môžu sa vytvoriť aj modrinky a mierny opuch. Preto sa neodporúča aplikovať mezolift tesne pred slávnostnou príležitosťou, ale 2 týždne vopred. Ošetrenie je vhodné na vypnutie, hydratáciu a zjemnenie jemných vrások. Pre rýchlejšie hojenie po ošetrení aplikujeme špeciálnu LED lampu vyvinutú pre NASA.

 

Ako dlho vydrží?

Po aplikácii jedného ošetrenia je koža vypnutá, vyhladená 4 - 6 mesiacov.

 

S akými inými metódami môžeme hydrolift kombinovať?

Odporúča sa po fotorejuvenizácii, CO2 resurfacingu, nie v jednom sedení, ale 2 týždne až mesiac po skončení ošetrení. Pri ošetrení ako fotorejuvenizácia, CO2 laser, Erbium: Glass laser používame iba fyzikálne metódy – svetlo na navodenie novotvorby kolagénu, ale nič pri nich do kože nadávame. Z toho dôvodu na predĺženie účinku laserov je vhodné ich kombinovať s hydroliftom.

 

Pre koho je zákrok určený?

Ošetrenie je vhodné pre každého, mladú aj zrelú pleť.

logo

Zdravie a krása na dosah v Health&Beauty

    Klinika estetickej medicíny Health&Beauty sa stará o krásu a zdravie svojich klientov a klientiek. Sme moderná klinika na svetovej úrovni s dlhoročnými odbornými skúsenosťami v oblasti chudnutia, modelácie postavy, spevnenia pokožky i tela, liečby celulitídy, formovania kontúr či celkovej regenerácie. Prinášame vám len to najlepšie z oblasti estetickej a korektívnej dermatológie, zdravej výživy, zdravého životného štýlu, redukcie váhy a liečby obezity a metabolického syndrómu. Snažíme sa neustále napredovať, sledujeme najnovšie lekárske a estetické postupy. Našou hlavnou prioritou sú komplexné služby a individuálny prístup v modernom, pokojnom a priateľskom prostredí.  

Adresa

Klinika Health&Beauty

PERLA RUŽINOVA

Kaštieľska 4

821 05 Bratislava

Telefón

+421 (0)911 308 828

E-mail

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

ikona-1 Objednajte sa

 

Facebook