+421 (0)911 308 828         Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

O nás

 Moderná klinika estetickej medicíny a redukcie váhy.

História
Pôvodné Health&Beauty centrum bolo založené v roku 2009 s cieľom ponúknuť svojim zákazníkom starostlivosť o tvár i telo a poradenstvo v oblasti chudnutia a zdravého životného štýlu s redukčnými programami.

Filozofia
Spokojnosť každého je hlavným mottom modernej kliniky s dlhodobými skúsenosťami v oblasti chudnutia, modelácie postavy, spevnenia pokožky i tela, liečby celulitídy, formovania kontúr tváre či celkovej regenerácie.

Aktuality
Aktuálne novinky z diania našej kliniky Health&Beauty. Prinášame Vám informácie o najnovších trendoch v oblasti estetickej a korektívnej dermatológie a oblasti redukcie váhy a informácie o aktuálnych akciách.

Blog
Odborné články a  informácie o výžive. Zorientujte sa v kalorických tabuľkách a vyskúšajte naše nutrične vyvážené recepty.

logo

Zdravie a krása na dosah v Health&Beauty

    Klinika estetickej medicíny Health&Beauty sa stará o krásu a zdravie svojich klientov a klientiek. Sme moderná klinika na svetovej úrovni s dlhoročnými odbornými skúsenosťami v oblasti chudnutia, modelácie postavy, spevnenia pokožky i tela, liečby celulitídy, formovania kontúr či celkovej regenerácie. Prinášame vám len to najlepšie z oblasti estetickej a korektívnej dermatológie, zdravej výživy, zdravého životného štýlu, redukcie váhy a liečby obezity a metabolického syndrómu. Snažíme sa neustále napredovať, sledujeme najnovšie lekárske a estetické postupy. Našou hlavnou prioritou sú komplexné služby a individuálny prístup v modernom, pokojnom a priateľskom prostredí.  

Adresa

Klinika Health&Beauty

PERLA RUŽINOVA

Kaštieľska 4

821 05 Bratislava

Telefón

+421 (0)911 308 828

E-mail

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

ikona-1 Objednajte sa

 

Facebook