+421 (0)911 308 828         Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Body care program

 Najefektívnejšie neinvazívne metódy na liečbu celulitídy, formovanie, spevňovanie a skrášľovanie Vášho tela.

Fotodepilácia
Flashwave Active využíva najnovšiu technológiu pulzného svetla v snahe docieliť profesionálnu depiláciu všetkých ochlpených partií tela,  pri ktorej dochádza k trvalej deštrukcii vlasového folikulu a zničeniu všetkých typov chĺpkov.

Depilácia teplým voskom
Odstránenie chĺpkov teplým voskom je lepšou alternatívou k holeniu. Hlavnými výhodami sú okamžitý efekt trvajúci okolo troch týždňov, postupné zjemnenie a zníženie hustoty chĺpkov po viacerých opakovaniach a finančná nenáročnosť tejto metódy.

Ultrazvuková liposukcia
Prevratná svetová neinvazívna metóda formovania postavy s trvalým efektom.  Bezbolestná  procedúra na rozpustenie tukov, liečenie celulitídy a zoštíhľovanie problematických partií pomocou najmodernejšieho prístroja na trhu.

Liečebné vacupressové kúry
Vysokoúčinné ošetrenia, ktoré kombinujú nenahraditeľný prehrievací liečebný účinok reumatických, anticelulitídnych, formujúcich a detoxikačných zábalov spolu s overeným účinkom špeciálnej prístrojovej vákuovej masáže.

Zdravotné masáže
Špeciálne masážne techniky skúseného fyzioterapeuta zlepšujú prekrvenie Vašej pokožky, podkožia a svalov, podieľajú sa na lepšom vyplavovaní odpadových látok z organizmu, stimulujú obnovu buniek a obnovujú jej prirodzenú pružnosť.Odstránenie nadmerného potenia
Bezbolestné odstránenie potenia v oblasti podpazušia a dlaní rúk injekčnou aplikáciou botulotoxínu. Výsledkom je výrazné obmedzenie až zastavenie tvorby potu.

Maderoterapia
Najúčinnejšia zdraviu prospešná neinvazívna metóda odstránenia celulitídy pomocou drevených valčekov. Špeciálna terapia týmito valčekmi zlepšuje lymfatický systém, rozkladá celulitídu, vypína pokožku, tvaruje postavu, zbavuje telo nadbytočnej vody, čím aj zmierňuje opuchy.

Popôrodná starostlivosť
Špeciálne ošetrenia a redukčné programy vhodné pre ženy po pôrode, ktoré Vám rýchlo a účinne navrátia pôvodnú postavu. Špeciálny balík ošetrení je zameraný na redukciu váhy, spevnenie tela, zmiernenie strií, ošetrenie proti celulitíde a zároveň ošetrenia tváre.


logo

Zdravie a krása na dosah v Health&Beauty

    Klinika estetickej medicíny Health&Beauty sa stará o krásu a zdravie svojich klientov a klientiek. Sme moderná klinika na svetovej úrovni s dlhoročnými odbornými skúsenosťami v oblasti chudnutia, modelácie postavy, spevnenia pokožky i tela, liečby celulitídy, formovania kontúr či celkovej regenerácie. Prinášame vám len to najlepšie z oblasti estetickej a korektívnej dermatológie, zdravej výživy, zdravého životného štýlu, redukcie váhy a liečby obezity a metabolického syndrómu. Snažíme sa neustále napredovať, sledujeme najnovšie lekárske a estetické postupy. Našou hlavnou prioritou sú komplexné služby a individuálny prístup v modernom, pokojnom a priateľskom prostredí.  

Adresa

Klinika Health&Beauty

PERLA RUŽINOVA

Kaštieľska 4

821 05 Bratislava

Telefón

+421 (0)911 308 828

E-mail

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

ikona-1 Objednajte sa

 

Facebook