+421 (0)911 308 828         Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Body care program

 Najefektívnejšie neinvazívne metódy na liečbu celulitídy, formovanie, spevňovanie a skrášľovanie Vášho tela.

Fotodepilácia
Flashwave Active využíva najnovšiu technológiu pulzného svetla v snahe docieliť profesionálnu depiláciu všetkých ochlpených partií tela,  pri ktorej dochádza k trvalej deštrukcii vlasového folikulu a zničeniu všetkých typov chĺpkov.

Ultrazvuková liposukcia
Prevratná svetová neinvazívna metóda formovania postavy s trvalým efektom.  Bezbolestná  procedúra na rozpustenie tukov, liečenie celulitídy a zoštíhľovanie problematických partií pomocou najmodernejšieho prístroja na trhu.

Anticelulitídna mezoterapia
Liečebná bezbolestná metóda napomáha odbúravať tukové zásoby a celulitídu pomocou aktívnych látok, ktoré sa neinjekčne vpravujú priamo do kože. Pôsobia na tukové bunky, zabezpečujú ich rozklad a zabraňujú tvorbe ďalších adipov.

Liečebné vacupressové kúry
Vysokoúčinné ošetrenia, ktoré kombinujú nenahraditeľný prehrievací liečebný účinok reumatických, anticelulitídnych, formujúcich a detoxikačných zábalov spolu s overeným účinkom špeciálnej prístrojovej vákuovej masáže.

Zdravotné masáže
Špeciálne masážne techniky skúseného fyzioterapeuta zlepšujú prekrvenie Vašej pokožky, podkožia a svalov, podieľajú sa na lepšom vyplavovaní odpadových látok z organizmu, stimulujú obnovu buniek a obnovujú jej prirodzenú pružnosť.Odstránenie nadmerného potenia
Bezbolestné odstránenie potenia v oblasti podpazušia, dlaní rúk, chodidiel nôh, hlavy, chrbta, hrudníka alebo ďalších častí tela injekčnou aplikáciou Botulotoxínu alebo pomocou novej najúčinnejšej neinvazívnej metódy v oblasti dermatológie - Iontoforézy Electro Antiperspirant.

Popôrodná starostlivosť
Špeciálne ošetrenia a redukčné programy vhodné pre ženy po pôrode, ktoré Vám rýchlo a účinne navrátia pôvodnú postavu. Špeciálny balík ošetrení je zameraný na redukciu váhy, spevnenie tela, zmiernenie strií, ošetrenie proti celulitíde a zároveň ošetrenia tváre.


logo

Zdravie a krása na dosah v Health&Beauty

    Klinika estetickej medicíny Health&Beauty sa stará o krásu a zdravie svojich klientov a klientiek. Sme moderná klinika na svetovej úrovni s dlhoročnými odbornými skúsenosťami v oblasti chudnutia, modelácie postavy, spevnenia pokožky i tela, liečby celulitídy, formovania kontúr či celkovej regenerácie. Prinášame vám len to najlepšie z oblasti estetickej a korektívnej dermatológie, zdravej výživy, zdravého životného štýlu, redukcie váhy a liečby obezity a metabolického syndrómu. Snažíme sa neustále napredovať, sledujeme najnovšie lekárske a estetické postupy. Našou hlavnou prioritou sú komplexné služby a individuálny prístup v modernom, pokojnom a priateľskom prostredí.  

Adresa

Klinika Health&Beauty

PERLA RUŽINOVA

Kaštieľska 4

821 05 Bratislava

 

Telefón

+421 (0)911 308 828

E-mail

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

ikona-1 Objednajte sa

Facebook

News letter