+421 (0)911 308 828         Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Redukcia a optimalizácia hmotnosti s VLCD a LCD programami NUTRI FOOD PLAN

blackburnŠpeciálne redukčné a výživové programy NUTRI FOOD PLAN sú založené na rozsiahlom klinickom výskume a na výskumoch vedeckej rady pod záštitou MUDr. Georga L. Blackburna, PhD. – profesora Lekárskej fakulty Harvard University, ktoré dopomohli k vytvoreniu najzdravšej a najspoľahlivejšej metódy dlhodobej optimalizácie váhy. Programy NUTRI FOOD PLAN sú vyvinuté v spolupráci s renomovanou francúzskou spoločnosťou, ktorá má viac ako 40-ročné skúsenosti s výrobou LCD (nízko-kalorické diéty) a VLCD (veľmi nízko-kalorické diéty) potravín, určených pre plnohodnotnú náhradu celodennej stravy. Sú nutrične vyvážené a preto pomáhajú dlhodobo a bezpečne udržiavať váhu zdravým spôsobom, keďže obsahujú 100% odporúčanej dennej dávky všetkých makro i mikronutrientov - potrebných bielkovín, tukov, sacharidov, vlákniny, vitamínov, minerálov, stopových prvkov a esenciálnych aminokyselín.

Diétne programy NUTRI FOOD PLAN sú veľmi flexibilné a vždy individuálne prispôsobené na základe zdravotného stavu a jednotlivých požiadaviek pacienta. Produkty NutriFood MRP sú vhodné pre ženy, mužov v rôznych vekových kategóriách, ako aj pri rôznych zdravotných problémoch či obmedzeniach. Odporúčajú sa tiež v prípadoch, kedy je potrebné zredukovať hmotnosť pred operačným zákrokom či v prípade, ak žena navštevuje centrum pre liečbu neplodnosti a lekár odporučí zníženie hmotnosti. Ide o zdravý, bezpečný a účinný nízkokalorický zdroj proteínov, vďaka ktorým ľahko dosiahnete rýchly a trvalý úbytok hmotnosti.

produkty

Klinicky testované produkty NutriFood MRP určené pre rýchlu a bezpečnú redukciu hmotnosti vyhovujú medzinárodným právnym predpisom EÚ a sú vyrobené podľa overených výrobných postupov na základe dlhodobých profesionálnych skúseností s odborníkmi a špecialistami s celosvetovým uznaním z oblasti klinickej výživy, nutričnej medicíny a liečby obezity pod vedením MUDr. Georga L. Blackburna, PhD.  Na Slovensku sú zaradené Úradom verejného zdravotníctva ako potraviny na osobité výživové účely, konkrétne potraviny na regulovanie telesnej hmotnosti. Vďaka nutričnej vyváženosti môžu byť potraviny NutriFood MRP použité ako plnohodnotná náhrada celodennej stravy alebo aj nízkoenergetická náhrada jedného či dvoch vysoko kalorických jedál.

Rýchlu redukciu hmotnosti dosiahnete použitím potravín NutriFood MRP ako jediného zdroja energie. Predstavujú nízkosacharidový zdroj potravy. Pri minimálnom príjme sacharidov nastáva v organizme stav nazývaný ketóza. Vďaka ketogénnemu stavu organizmus prednostne využíva ako zdroj energie vlastné tukové zásoby, vďaka čomu telo rýchlo chudne a najmä stráca tuk. Nemusíte sa tak obávať straty svalstva, ako to býva pri iných redukčných diétach, pretože potraviny NutriFood MRP obsahujú dostatok proteínov, ktoré zaručia, že k úbytku svalových tkanív nedôjde.

Pokiaľ sa sami rozhodnete alebo je z nejakého dôvodu potrebná postupná a pomalšia redukcia hmotnosti, využívajú sa potraviny NutriFood MRP za účelom zlepšiť celkový zdravotný stav.

 

Pri redukcii hmotnosti pomocou programov NUTRI FOOD PLAN je potrebné dodržať niekoľko krokov k úspešnému a dlhodobému udržaniu si novonadobudnutej váhy.

Prvým krokom je návšteva nutričného poradcu NUTRI FOOD PLAN. Predtým, ako začnete s redukčným programom, je potrebné absolvovať vstupné vyšetrenie spojené s konzultáciou. Na základe vstupného vyšetrenia metabolizmu a osobnej anamnézy nutričný poradca alebo lekár zhodnotí Váš zdravotný stav a navrhne Vám individuálny stravovací program.

kroky

Po vstupnom vyšetrení prichádza druhý krok - samotný proces redukcie hmotnosti. Počas tejto fázy Vás nutričný poradca učí správne a zdravo sa stravovať, dodržiavať pitný režim a motivuje Vás k záujmovej fyzickej aktivite. Pravidelné kontroly Vám pomôžu v dosiahnutí Vašej vysnívanej váhy a v momente, ako dosiahnete požadovaný výsledok a prejdete fázou stabilizácie, Vám lekár alebo nutričný poradca pomôže váhu stabilizovať a vysvetlí aj to, ako si dlhodobo udržať svoju hmotnosť.

Nutriční a výživoví poradcovia  NUTRI FOOD PLAN prešli špeciálnym školením a certifikáciou a neustále sa vzdelávajú v oblasti zdravého životného štýlu a zdravej výživy. Vďaka vlastnej skúsenosti s programami NUTRI FOOD PLAN sa vedia vcítiť do Vašich pocitov a môžu Vám výborne poradiť a byť nápomocní v prípade akýchkoľvek otázok.

 

Prečo práve NUTRI FOOD PLAN?

lekarka

 • viac ako 40-ročné skúsenosti v oblasti výroby LCD a VLCD potravín,

 • podľa slovenskej legislatívy a nariadenia EÚ spĺňajú produkty NutriFood MRP všetky kritéria VLCD a LCD diéty, preto môžu byť určené ako plnohodnotná náhrada celodennej stravy, nejde o žiadne výživové doplnky,

 • produkty NutriFood MRP vyhovujú medzinárodným právnym predpisom EÚ a sú vyrobené podľa overených výrobných postupov na základe dlhodobých profesionálnych skúseností s odborníkmi a špecialistami s celosvetovým uznaním z oblasti klinickej výživy, nutričnej medicíny a liečby obezity,

 • produkty NutriFood MRP sú vedecky testované lekársky overené  v praxi,

 • potraviny NutriFood MRP sú nutrične vyváženéobsahujú 100% odporúčanú dennú dávku vitamínov, minerálnych látok, stopových prvkov a aminokyselín,

 • navyše sú bez aspartamu a neobsahujú glutamán sodný,

 • možnosť výberu zo 6 druhov profesionálne navrhnutých redukčných programov,

 • ide o rýchlu, bezpečnú a efektívnu úpravu hmotnosti bez jo–jo efektu,

 • už po niekoľkých dňoch sú viditeľné výsledky,

 • v organizme nastane ketóza, teda stav, kedy telo prednostne využíva ako zdroj energie vlastný tuk,

 • cvičenie pre redukciu hmotnosti nie je nevyhnutné,

 • Vaše zdravie je pre nás prvoradé, preto sa potraviny NutriFood MRP nepredávajú cez internet a redukcia hmotnosti prebieha len pod vedením nutričných a výživových odborníkov a lekárov,

 • produkty NutriFood MRP sú cenovo dostupné, ponúkané v širokej produktovej škále a v nezameniteľnej chuti, pretože dávajú na výber z množstva chutných koktailov, polievok, kaší, hlavných jedál, nápojov, omeliet a palacinky a v rámci špeciálnej sekcie „Medical“ dokonca myslia aj na ľudí s potravinovou intoleranciou na lepok a laktózu,

 • všetky produkty NutriFood MRP spĺňajú prísne legislatívne normy a nariadenia EÚ.
  malachovsky


Cieľom a účelom redukčných a výživových programov NUTRI FOOD PLAN nie je za každú cenu predávať produkty
, ale aktívne sa podieľať na ozdravovaní slovenskej populácie a predchádzať tak civilizačným ochoreniam, ktoré vznikajú v dôsledku nadváhy a obezity. MRP (Meal Replacement - náhrada stravy) potraviny NutriFood MRP sú používané pod profesionálnym dohľadom odborníkov a nie je možné si ich zakúpiť v predajných sieťach ako drogérie, lekárne alebo prostredníctvom internetu či tretej osoby. Redukcia hmotnosti s potravinami NutriFood MRP je rýchla, účinná a bezpečná aj preto, lebo na celý priebeh chudnutia dozerá lekár alebo certifikovaný nutričný a výživový poradca

 

 

 

 

 

 

 

logo

Zdravie a krása na dosah v Health&Beauty

    Klinika estetickej medicíny Health&Beauty sa stará o krásu a zdravie svojich klientov a klientiek. Sme moderná klinika na svetovej úrovni s dlhoročnými odbornými skúsenosťami v oblasti chudnutia, modelácie postavy, spevnenia pokožky i tela, liečby celulitídy, formovania kontúr či celkovej regenerácie. Prinášame vám len to najlepšie z oblasti estetickej a korektívnej dermatológie, zdravej výživy, zdravého životného štýlu, redukcie váhy a liečby obezity a metabolického syndrómu. Snažíme sa neustále napredovať, sledujeme najnovšie lekárske a estetické postupy. Našou hlavnou prioritou sú komplexné služby a individuálny prístup v modernom, pokojnom a priateľskom prostredí.  

Adresa

Klinika Health&Beauty

PERLA RUŽINOVA

Kaštieľska 4

821 05 Bratislava

Telefón

+421 (0)911 308 828

E-mail

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

ikona-1 Objednajte sa

 

Facebook