+421 (0)911 308 828         Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Trvalé odstránenie všetkých typov ochlpenia pomocou prístroja – Flash Active (intenzívneho pulzného svetla) vám vyrieši vaše problémy s nežiadúcim alebo nadmerným ochlpením.

Pri fotoepilácii dochádza k trvalej deštrukcii vlasového folikulu a zničeniu chĺpku na princípe selektívnej fototermolýzy (premena svetelnej energie na tepelnú). Opakovaným tepelným pôsobením na vlasový folikul sa stráca schopnosť chĺpku rásť, stenčuje sa, stráca farbu a skracuje sa jeho dĺžka.

Priebeh ošetrenia

Ošetrenie nie je bolestivé, avšak niektorí ľudia môžu počas zákroku pociťovať mierne pálenie alebo štípanie. Vďaka vyspelej technológii vnútorného vodného chladenia v kombinácii s kryo sa nemusí nanášať chladivý gél a zároveň sa tým výrazne znižuje citlivosť pokožky na svetelný záblesk a eliminuje sa pálivý pocit, ktorý ošetrenie bežne sprevádza.

Odporúčania

Táto bezpečná, praktická a rýchla technológia je vhodná pre ošetrenia všetkých partií tela a umožňuje pracovať v krátkych intervaloch. Pri ošetrení tváre odporúčame použiť depilačný krém. Deň pred ošetrením je nutné pokožku dôkladne vyčistiť, nepoužívať žiadne krémy a make up.

UPOZORNENIE! Pred začatím ošetrenia je potrebné urobiť test a vyhodnotiť reakciu pokožky klienta. O celom priebehu a všetkých špecifikách vás budeme podrobne informovať pred samotným ošetrením.

Na fotodepiláciu je vhodná neopálená pokožka. Pred fotodepiláciou je potrebné chĺpky oholiť žiletkou maximálne 24 hodín pred zákrokom. Chĺpky nesmú byť epilované strojčekom ani žiadnou inou metódou, ktorá chĺpky vytrháva (minimálne 6 týždňov pred zákrokom). Po fotodepilácii môže dôjsť k miernemu podráždeniu pokožky, ktoré môže pretrvávať niekoľko hodín alebo až niekoľko dní. Pred a po zákroku (minimálne po dobu 48 hodín) sa nesmie opaľovať. Depilované časti tela, ktoré môžu byť vystavené priamemu či nepriamemu slnečnému žiareniu sa najmä počas letných mesiacov odporúča chrániť krémom s vyšším ochranným faktorom (50+).

Po ukončení fotodepilácie sa odstráni gél, očistí sa ošetrovaná zóna, popr. na ošetrenú oblasť nanesieme špeciálny kozmetický výrobok určený na intenzívnu starostlivosť pri odstraňovaní chĺpkov.

Kontraindikácie

Užívanie retinoidov (pacienti, ktorí užívali retinoidy môžu ošetrenie depilačným prístrojom Flasch Active podstúpiť až pol roka po vysadení retinoidov), poruchy krvnej zrážanlivosti, veľmi opálená pokožka, tehotenstvo, epilepsia, náchylnosť na tvorbu keloidných jaziev.

Po ošetrení

Chlp zostáva naďalej v pokožke, ale po niekoľkých dňoch sám vypadne. Pokiaľ nechcete čakať, až vypadne prirodzene, môžete ho pinzetou alebo ručne odstrániť až po 5 dňoch, nie skôr. Chlp pôsobí ako ochranná bariéra proti zapáleniu.

Frekvencia a počet ošetrení

Tak, ako pri iných profesionálnych depilačných metódach, i tu je potrebné ošetrenie zopakovať niekoľkokrát, aby sme dosiahli dobrý výsledok. Počet sedení závisí od individuálnych čŕt pacienta (typ vlasov, pokožky, cyklus opätovného rastu chĺpkov atď.), v mnohých prípadoch dosiahnete dobré výsledky po 8 - 10 aplikáciách (bežne odporúčame zostaviť program z 10 aplikácií a potom pokračovať krok za krokom podľa jednotlivého prípadu).

 

logo

Zdravie a krása na dosah v Health&Beauty

    Klinika estetickej medicíny Health&Beauty sa stará o krásu a zdravie svojich klientov a klientiek. Sme moderná klinika na svetovej úrovni s dlhoročnými odbornými skúsenosťami v oblasti chudnutia, modelácie postavy, spevnenia pokožky i tela, liečby celulitídy, formovania kontúr či celkovej regenerácie. Prinášame vám len to najlepšie z oblasti estetickej a korektívnej dermatológie, zdravej výživy, zdravého životného štýlu, redukcie váhy a liečby obezity a metabolického syndrómu. Snažíme sa neustále napredovať, sledujeme najnovšie lekárske a estetické postupy. Našou hlavnou prioritou sú komplexné služby a individuálny prístup v modernom, pokojnom a priateľskom prostredí.  

Adresa

Klinika Health&Beauty

PERLA RUŽINOVA

Kaštieľska 4

821 05 Bratislava

Telefón

+421 (0)911 308 828

E-mail

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

ikona-1 Objednajte sa

 

Facebook