+421 (0)911 308 828         Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Účinná metóda formovania postavy, zoštíhľovania a spevnenia problematických partií s trvalým efektom.

Ultrazvuková liposukcia (kavitácia) je moderná, neoperačná, bezbolestná a vysoko účinná alternatíva chirurgickej liposukcie. Ide o neinvazívne, bezpečné ošetrenie vhodné predovšetkým k redukcii tukových vankúšikov, ktoré sú veľmi ťažko odstrániteľné diétou, či cvičením. Výsledky sú viditeľné už po prvom ošetrení!

Princípom ošetrenia je rozbitie membrány tukových buniek ultrazvukom. Ich obsah sa uvoľní, dostane do medzibunkového priestoru a následne je pomocou presoterapie prirodzene odplavený lymfatickými a močovými cestami von z tela. Dochádza tak ku skutočnému úbytku nahromadeného tuku. Znižuje sa objem, ubúdajú centimetre a postava je formovaná. Prináša podobné výsledky ako chirurgická liposukcia, avšak bez ihiel, bolesti a rizík spojených s chirurgickými zákrokmi.

Použitie ultrazvukovej liposukcie (kavitácie):

 • redukcia tukových zásob
 • odstránenie tukových guličiek a kožných opuchov
 • redukcia všetkých vád pleti (akné)
 • redukuje viditeľné známky celulitídy v ošetrovaných oblastiach a priľahlých tkanivách (pooperačné jazvy)
 • vhodná k príprave tkanív pred klasickou liposukciou
 • ideálne riešenie pre pacientov, ktorí nie sú vhodní pre chirurgickú liečbu

Časti tela, kde môže byť ultrazvuková kavitačná liposukcia používaná:

 • pás
 • oblasť bokov
 • vnútorná strana kolien
 • vnútorná strana stehien
 • oblasť bedier
 • oblasť sedacích svalov
 • vnútorná strana paží

Kavitačnú utrazvukovú liposukciu je nutné dokončiť ošetrením lymfodrenážou, aby bol uvoľnený bunkový materiál odvedený lymfatickým a močovým systémom von z tela.

Kontraindikácie:

Viditeľné kŕčové žily, kovové protézy, epilepsia, zvýšený krvný tlak, opary, zväčšená štítna žľaza, albinizmus, poruchy imunity, tehotenstvo, nádory, ochorenia obehovej sústavy, prenosné choroby (napr. TBC), ochorenia ľadvín a pečene, zápaly, materské znamienka.

Ošetrenie:

Pred ošetrením je odporúčaná nízkoenergetická strava s obmedzeným príjmom cukrov a tukov. Je vhodné dodržiavať pravidelný pitný režim, zvlášť v deň ošetrenia. Niekoľko dní po ošetrení je nutné vypiť 2 - 3 litre vody denne. Ide o dôležitú podmienku, aby mohlo dochádzať k odplavovaniu rozbitých tukových buniek močom z tela von. Pred samotným ošetrením odstráňte všetky kovové predmety – náušnice, piercing, hodinky, náramky atď.

Priebeh ošetrenia:

Odborný personál označí a zameria ošetrovanú časť, následne aplikuje špeciálny gél a ultrazvukovou hlavicou krúživými pohybmi s miernym tlakom vykoná ošetrenie. Počas neho môžete cítiť mierne mravčenie, alebo jemné poštipovanie v ošetrovanej oblasti. Je normálne, keď počujete slabé pískanie. Táto fáza trvá 30 - 40 minút v závislosti na veľkosti ošetrovanej časti tela.

Po ošetrení:

K dosiahnutiu najlepších výsledkov odporúčame najviac 8 ošetrení v intervale jedenkrát týždenne. S ďalším cyklom je možné pokračovať až po uplynutí 2 - 3 mesiacov. Výsledky kavitácie sú trvalé.

 

 

 

logo

Zdravie a krása na dosah v Health&Beauty

    Klinika estetickej medicíny Health&Beauty sa stará o krásu a zdravie svojich klientov a klientiek. Sme moderná klinika na svetovej úrovni s dlhoročnými odbornými skúsenosťami v oblasti chudnutia, modelácie postavy, spevnenia pokožky i tela, liečby celulitídy, formovania kontúr či celkovej regenerácie. Prinášame vám len to najlepšie z oblasti estetickej a korektívnej dermatológie, zdravej výživy, zdravého životného štýlu, redukcie váhy a liečby obezity a metabolického syndrómu. Snažíme sa neustále napredovať, sledujeme najnovšie lekárske a estetické postupy. Našou hlavnou prioritou sú komplexné služby a individuálny prístup v modernom, pokojnom a priateľskom prostredí.  

Adresa

Klinika Health&Beauty

PERLA RUŽINOVA

Kaštieľska 4

821 05 Bratislava

Telefón

+421 (0)911 308 828

E-mail

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

ikona-1 Objednajte sa

 

Facebook