+421 (0)911 308 828         Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Klasická/relaxačná masáž – ručná aplikácia cielených hmatov, ktorá má blahodarný vplyv pri prepracovaní, strese, chorobách pohybového aparátu, dlhodobej nehybnosti, vnútorných chorobách, poúrazových a pooperačných stavoch, udržiavaní a podpore zdravia. Počas masáže dochádza k uvoľneniu a prekrveniu masírovaného svalstva, odstráneniu jeho stuhnutia, bolesti, ale aj k celkovej telesnej a duševnej relaxácii klienta. Klasická masáž môže byť vykonávaná na celom tele, alebo len na problematických častiach.
 

Aromaterapeutická olejová masáž - blahodarne pôsobí na vaše telo a myseľ. Vykonáva sa v súlade s klasickými masérskymi hmatmi za použitia špeciálnych éterických olejov, ktoré individuálne vyberieme podľa vášho aktuálneho psychického a fyzického rozpoloženia. Aromaterapeutická olejová masáž podporuje krvný obeh, napomáha v odbúravaní škodlivých látok, posilňuje imunitný systém, udržiava pružnosť, hebkosť a jemnosť pokožky, osviežuje unavené telo aj ducha.

Anticelulitídová masáž – jedná sa o účinnú masáž v boji proti celulitíde, pomáha formovať postavu a podieľa sa na zlepšení kvality pokožky. Vďaka masáži sú bunky lepšie zásobované výživnými látkami a kyslíkom, z organizmu sa rýchlejšie odplavujú škodlivé látky, takže staré celulitídne hrbolčeky miznú a nové sa už netvoria.  Pokožka nadobudne pružnosť a zdravšiu farbu. V spojení so špeciálnym zábalom z morských rias vznikne termálny – zahrievací efekt a celý účinok sa znásobí.

Manuálna lymfodrenážná masáž – je jemná hmatová technika ovplyvňujúca lymfatický systém. Lymfatický systém odvádza z tkaniva tekutiny, bielkoviny, cudzorodé, škodlivé látky. Lymfa je tekutina, ktorá prúdi v lymfatických cievach a kapilárach, rozvádza z lymfatických uzlín biele krvinky do celého organizmu, čím aktivuje imunitný systém. Manuálna lymfodrenážna masáž zmierňuje lymfatické opuchy, bolesť a únavu končatín, celulitídu a napomáha detoxikácii organizmu. Manuálna lymfodrenážna masáž nie je vhodná pre klientov s onkologickým ochorením, pri ochoreniach srdca, pečene, obličiek, ale tiež pri akútnych bakteriálnych a vírusových ochoreniach, pri akútnom žilovom ochorení, či pri neliečenej hypertenzii.

Masáž lávovými kameňmi – je veľmi stará liečebná metóda, ktorá blahodarne pôsobí na celkovú regeneráciu a relaxáciu organizmu, je skvelý spôsob ako zmierniť stres a úzkosť, zrelaxovať a uvoľniť napäté svaly a poškodené mäkké tkanivá. Masáž sa vykonáva pomocou špeciálnych masážnych hmatov a teplých lávových kameňov, v súčinnosti s aromatickým olejom. Kombinácia tepla, dotykov, nahriatych lávových kameňov a vône olejov patrí právom ku kráľovnám masáží a pre klienta sa stáva nezabudnuteľným zážitkom. Prenos tepla a jeho energie zlepšuje prenos kyslíka, stimuluje a detoxikuje organizmus, okysličuje tkanivá a má pozitívny efekt na krvný a lymfatický systém, pretože zlepšuje jeho funkciu.

Uvoľňujúca masáž s bankami – zvyšuje účinnosť masáže pôsobením podtlaku na podkožné tkanivá, čím sa zlepší prekrvenie bolestivého miesta. Účinky bankovania sú všeobecné (prečistenie krvi, zlepšenie obehu, obnova funkcie nervového systému…) a lokálne (odstránenie bolesti, uvoľnenie spazmov). Bankovanie čistí krv, má protizápalový a detoxikačný účinok, využíva sa pri liečení bolestí hlavy, migrén, reumatických chorobách, bolestiach kĺbov, k uvoľneniu nadmerného svalového tonusu, angínach, bolestiach žlčníka, žalúdka, obličiek, opuchov dolných končatín, depresiách, astmy, poruchách menštruačného cyklu, pri problémoch s trávením, pri anémii, zápaloch vaječníkov.

Mäkké techniky – liečebná metóda rehabilitácie, ktorú aplikujeme v rámci uvoľnenia mäkkých tkanív kože, podkožia, fascií a svalov. Vykonávajú sa všade, kde je porušená ich pohyblivosť a zvýšené napätie. Je najvhodnejšia pri akútnych bolestiach chrbtice – pri problémoch s krížmi, krčnej chrbtice, častých problémoch sedacieho svalu, pre pacientov v akútnom stave, ale aj pre športovcov v rámci aktívnej rekonvalescencie. Sú vhodné pre každého, kto pociťuje bolesť, svalové napätie a stres. Túto metódu vykonáva fyzioterapeut s cieľom relaxácie, prekrvenia danej problémovej oblasti a odstránenia bolestivosti.

 

 

 

 

 

logo

Zdravie a krása na dosah v Health&Beauty

    Klinika estetickej medicíny Health&Beauty sa stará o krásu a zdravie svojich klientov a klientiek. Sme moderná klinika na svetovej úrovni s dlhoročnými odbornými skúsenosťami v oblasti chudnutia, modelácie postavy, spevnenia pokožky i tela, liečby celulitídy, formovania kontúr či celkovej regenerácie. Prinášame vám len to najlepšie z oblasti estetickej a korektívnej dermatológie, zdravej výživy, zdravého životného štýlu, redukcie váhy a liečby obezity a metabolického syndrómu. Snažíme sa neustále napredovať, sledujeme najnovšie lekárske a estetické postupy. Našou hlavnou prioritou sú komplexné služby a individuálny prístup v modernom, pokojnom a priateľskom prostredí.  

Adresa

Klinika Health&Beauty

PERLA RUŽINOVA

Kaštieľska 4

821 05 Bratislava

Telefón

+421 (0)911 308 828

E-mail

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

ikona-1 Objednajte sa

 

Facebook