+421 (0)911 308 828         Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Zdravé recepty

Zdravé, rýchle a chutné recepty pre celú rodinu a pre každú príležitosť.

Dezerty
Pre príjemné spestrenie jedálneho lístka ponúkame maškrtníkom niekoľko rýchlych a nízkokalorických dezertov.

Mäsité jedlá
Hľadáte zdravé a chutné recepty z mäsa? Inšpirujte sa našimi vyskúšanými receptami, ktoré sa dajú pripraviť aj na spôsob zdravej verzie.

Bezmäsité jedlá
Zdravé fitness recepty so zeleninkou a bez mäsa si obľúbia nielen vegetariáni. Ľahké recepty sú vhodné predovšetkým na večere.

Polievky
Polievka je základom každého jedla. Recepty na polievky sú jednoduché a každý si určite vyberie z veľkej ponuky.

Ryby
Veľmi obľúbeným jedlom, ktoré je ľahko stráviteľné, sú recepty z rýb. Nechajte sa inšpirovať uvedenými receptami na lahodné rybie pokrmy.

Šaláty
Zeleninové šaláty sú neodmysliteľnou súčasťou zdravého jedálnička. Šaláty sú pestré pre oko, zdravé a chutné. Vyskúšajte jeden z našich receptov.

logo

Zdravie a krása na dosah v Health&Beauty

    Klinika estetickej medicíny Health&Beauty sa stará o krásu a zdravie svojich klientov a klientiek. Sme moderná klinika na svetovej úrovni s dlhoročnými odbornými skúsenosťami v oblasti chudnutia, modelácie postavy, spevnenia pokožky i tela, liečby celulitídy, formovania kontúr či celkovej regenerácie. Prinášame vám len to najlepšie z oblasti estetickej a korektívnej dermatológie, zdravej výživy, zdravého životného štýlu, redukcie váhy a liečby obezity a metabolického syndrómu. Snažíme sa neustále napredovať, sledujeme najnovšie lekárske a estetické postupy. Našou hlavnou prioritou sú komplexné služby a individuálny prístup v modernom, pokojnom a priateľskom prostredí.  

Adresa

Klinika Health&Beauty

PERLA RUŽINOVA

Kaštieľska 4

821 05 Bratislava

Telefón

+421 (0)911 308 828

E-mail

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

ikona-1 Objednajte sa

 

Facebook