+421 (0)911 308 828         Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Rádioterapia/rádiofrekvencia zabezpečí lepšiu prekrvenosť pokožky, vracia svalom tváre tonus a pružnosť.

Ošetrenie je veľmi príjemné vďaka svojmu tepelnému pôsobeniu, v oblasti kozmetických metód patrí momentálne k najlepšiemu spôsobu omladenia pre zrelšiu pokožku.

Rádioterapia spočíva v selektívnej aplikácii energie do hlbokej dermis a do subdermálnych vrstiev. Táto energia preniká cez povrch pokožky, bez toho, aby ho akokoľvek poškodila. Klient okamžite pocíti príjemný pocit relaxu a sviežosti na pokožke, zatiaľ čo sa na tvári vytvára biologicky aktívny termálny efekt. Toto pôsobenie je vysokoúčinné pre zoslabené záhyby pokožky a vrásky (vyplňujúci efekt), pre rozšírenie rysov tváre (liftingový efekt) a pre zreteľnú obnovu elasticity pokožky, pričom sa zlepší hustota, napätie, tón a jas.

Nová technológia využíva diatermickú vlnu na stimuláciu a tvorbu kožného väziva – kolagénu a elastínu, ktoré sú najviac zodpovedné za vzhľad kože. Ošetrenie aj zvyšuje tvorbu kyseliny hyalurónovej. Výsledkom je pružnejšia, podstatne napnutejšia a omladená pokožka. Výsledky sú viditeľné vo veľmi krátkom čase už po prvom sedení.

 

Indikačné skupiny ošetrenia:

Ošetrenie je ideálne pre osoby s mierne ochabnutou pokožkou tváre, krku a dekoltu, ktoré chcú zlepšiť svoj vzhľad bez akéhokoľvek chirurgického zákroku.

 

Frekvencia a počet ošetrení:

Celé ošetrenie trvá 20 minút. Počet potrebných ošetrení záleží na stave pokožky každého klienta a na jeho požiadavkách. Všeobecne sa však odporúča 4 - 6 ošetrení, pričom medzi ošetreniami by mala byť pauza 14 dní. Následné udržiavacie ošetrenia umožňujú zachovanie dosiahnutých výsledkov. Pôsobením novej technológie sa zlepší kondícia kože o 5 - 10 rokov. Veľkou výhodou je, že nie sú kontraindikácie pri opaľovaní za podmienok, že klient používa vhodný opaľovací prípravok.

 

Výsledky ošetrenia:

  • pevnejšia pleť s výrazným úbytkom vrások,
  • zmiernenie prejavov ochabnutej pleti,
  • efekt vypnutia kože viditeľný približne po 1 mesiaci od realizácie ošetrení,
  • výsledky sú viditeľné po dobu približne 2 rokov.

Po ošetrení tohto typu môže byť pokožka zľahka začervenaná. Začervenanie samovoľne mizne po krátkej dobe.

 

 

 

logo

Zdravie a krása na dosah v Health&Beauty

    Klinika estetickej medicíny Health&Beauty sa stará o krásu a zdravie svojich klientov a klientiek. Sme moderná klinika na svetovej úrovni s dlhoročnými odbornými skúsenosťami v oblasti chudnutia, modelácie postavy, spevnenia pokožky i tela, liečby celulitídy, formovania kontúr či celkovej regenerácie. Prinášame vám len to najlepšie z oblasti estetickej a korektívnej dermatológie, zdravej výživy, zdravého životného štýlu, redukcie váhy a liečby obezity a metabolického syndrómu. Snažíme sa neustále napredovať, sledujeme najnovšie lekárske a estetické postupy. Našou hlavnou prioritou sú komplexné služby a individuálny prístup v modernom, pokojnom a priateľskom prostredí.  

Adresa

Klinika Health&Beauty

PERLA RUŽINOVA

Kaštieľska 4

821 05 Bratislava

Telefón

+421 (0)911 308 828

E-mail

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

ikona-1 Objednajte sa

 

Facebook