+421 (0)911 308 828         Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Výživa

Ponúkame individuálne, profesionálne poradenstvo v oblasti zdravej výživy, životného štýlu, preventívnej výživy a predchádzaní civilizačných chorôb.

Špeciálne stravovanie pri plánovaní tehotenstva
Plánovanie pred otehotnením je veľmi dôležité. Jednoducho povedané, čím zdravšia ste pred otehotnením, tým pravdepodobnejšie je, že budete mať zdravé dieťa.

Špeciálne stravovanie pre tehotné
Pre prvý trimester tehotenstva je z výživovej stránky najdôležitejší prísun minerálnych látok a vitamínov. Netreba zvyšovať príjem energie, ako sa veľmi často všetci nazdávajú.

Špeciálne stravovanie pre dojčiace ženy
Mnoho nových mamičiek rozmýšľa, ako ich stravovanie ovplyvní dojčenie. Ak bolo vaše stravovanie počas tehotenstva zdravé a plnohodnotné, pravdepodobne nemusíte vo svojom jedálničku robiť radikálne zmeny.

Špeciálna výživa pre deti a dorast
Zdravé stravovanie pomáha dieťaťu rásť a napredovať. Pomáha v prevencii obezity a iných ochorení, ktoré sú viazané na zvýšenú hmotnosť.


Špeciálna výživa pre ženy v menopauze
Každá žena v určitom veku prichádza do prechodu. So zmenou hormonálneho prostredia môže dôjsť k mnohým nepríjemným vedľajším účinkom pre telo aj dušu, ktoré...

Edukácia v oblasti výživy a zdravého životného štýlu
Naša vzdelávacia činnosť je určená pre širokú verejnosť, dospelých aj deti. Nielen ľudí, ktorí sú...


Špeciálne stravovanie pri civilizačných ochoreniach
Vznik civilizačných ochorení úzko súvisí so zlým životným štýlom a dnešnou uponáhľanou dobou. Avšak stále môžeme proti nim úspešne bojovať.

Špeciálne stravovanie pri potravinových obmedzeniach
Potravinové alergie a intolerancie patria k častým problémom ako u detí, tak aj u dospelých. Elimináciou alergénu a zostavením vyváženého jedálnička môžeme príznakom predchádzať.

logo

Zdravie a krása na dosah v Health&Beauty

    Klinika estetickej medicíny Health&Beauty sa stará o krásu a zdravie svojich klientov a klientiek. Sme moderná klinika na svetovej úrovni s dlhoročnými odbornými skúsenosťami v oblasti chudnutia, modelácie postavy, spevnenia pokožky i tela, liečby celulitídy, formovania kontúr či celkovej regenerácie. Prinášame vám len to najlepšie z oblasti estetickej a korektívnej dermatológie, zdravej výživy, zdravého životného štýlu, redukcie váhy a liečby obezity a metabolického syndrómu. Snažíme sa neustále napredovať, sledujeme najnovšie lekárske a estetické postupy. Našou hlavnou prioritou sú komplexné služby a individuálny prístup v modernom, pokojnom a priateľskom prostredí.  

Adresa

Klinika Health&Beauty

PERLA RUŽINOVA

Kaštieľska 4

821 05 Bratislava

Telefón

+421 (0)911 308 828

E-mail

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

ikona-1 Objednajte sa

 

Facebook