+421 (0)911 308 828         Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Maderoterapia tváre, krku a dekoltu je zdraviu prospešná neinvazívna metóda, ktorá masážou problémových partií drevenými valčekmi pomáha oživiť tvorbu elastínu a kolagénu, ale taktiež i zlepšiť cirkuláciu, vyhladiť vrásky, eliminovať nafúknuté vačky pod očami, zmenšiť druhú bradu a celkovo prospieva k silnejšiemu a zdravšiemu vzhľadu tváre. Špeciálne pohyby zlepšujú stimuláciu kolagénových vlákien, ktoré sú stavebným kameňom pokožky. Zvyšuje sa cirkulácia krvi a dochádza k odvodu tukov a toxínov lymfatickými cestami, dochádza k obnoveniu buniek a k omladeniu bez akýchkoľvek rizík.


madero1

Výsledkom maderoterapie je zdravší a sviežejší vzhľad. Na dosiahnutie výsledkov sa odporúča najmenej 10 procedúr v pravidelných intervaloch. Spolupráca klienta je veľmi dôležitá pre dosiahnutie požadovaného efektu, ktorý nemôže byť viditeľný ihneď po prvom ošetrení. Maderoterapia je určená nielen pre ženy, ale aj pre mužov bez ohľadu na vek.

Nutri-23

 

CENNÍK

Maderoterapia tela

   1 x terapia (40 min.)

45 

Zvýhodnené permanentky

5 x terapia

200 €

10 x terapia

380 

Maderoterapia tváre, krku a dekoltu

1 x terapia (30 min.)

35 €

Zvýhodnené permanentky

5 x terapia

150 €

10 x terapia

280 €

 

 

logo

Zdravie a krása na dosah v Health&Beauty

    Klinika estetickej medicíny Health&Beauty sa stará o krásu a zdravie svojich klientov a klientiek. Sme moderná klinika na svetovej úrovni s dlhoročnými odbornými skúsenosťami v oblasti chudnutia, modelácie postavy, spevnenia pokožky i tela, liečby celulitídy, formovania kontúr či celkovej regenerácie. Prinášame vám len to najlepšie z oblasti estetickej a korektívnej dermatológie, zdravej výživy, zdravého životného štýlu, redukcie váhy a liečby obezity a metabolického syndrómu. Snažíme sa neustále napredovať, sledujeme najnovšie lekárske a estetické postupy. Našou hlavnou prioritou sú komplexné služby a individuálny prístup v modernom, pokojnom a priateľskom prostredí.  

Adresa

Klinika Health&Beauty

PERLA RUŽINOVA

Kaštieľska 4

821 05 Bratislava

Telefón

+421 (0)911 308 828

E-mail

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

ikona-1 Objednajte sa

 

Facebook