+421 (0)911 308 828         Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Trápia vás vrásky? Pomôže kyselina hyalurónová!

Kyselina hyalurónová je látka, ktorá sa v ľudskom tele prirodzene vyskytuje. S pribúdajúcim vekom sa však jej podiel zmenšuje a to má za následok úbytok hydratácie a tvorbu hlbokých vrások.

Aplikáciou kyseliny hyalurónovej injekčnou technikou sa dajú efektívne odstrániť nosoústne ryhy – vrásky tiahnúce sa od koreňa nosa ku kútikom úst, pozdvihnúť kútiky úst, vyplniť objem mierne spadnutých líčok a tiež odstrániť vrásky medzi obočím – glabela – (kombinácia botulotoxínu a kyseliny hyalurónovej).
Jej najnovšie použitie je zamerané na odstránenie kruhov pod očami.

Ak aj vás trápia vrásky, poraďte sa s odborníkmi o najvhodnejšej metóde pre vás:
http://healthandbeauty.sk/index.php/kontakty

 

logo

Zdravie a krása na dosah v Health&Beauty

    Klinika estetickej medicíny Health&Beauty sa stará o krásu a zdravie svojich klientov a klientiek. Sme moderná klinika na svetovej úrovni s dlhoročnými odbornými skúsenosťami v oblasti chudnutia, modelácie postavy, spevnenia pokožky i tela, liečby celulitídy, formovania kontúr či celkovej regenerácie. Prinášame vám len to najlepšie z oblasti estetickej a korektívnej dermatológie, zdravej výživy, zdravého životného štýlu, redukcie váhy a liečby obezity a metabolického syndrómu. Snažíme sa neustále napredovať, sledujeme najnovšie lekárske a estetické postupy. Našou hlavnou prioritou sú komplexné služby a individuálny prístup v modernom, pokojnom a priateľskom prostredí.  

Adresa

Klinika Health&Beauty

PERLA RUŽINOVA

Kaštieľska 4

821 05 Bratislava

Telefón

+421 (0)911 308 828

E-mail

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

ikona-1 Objednajte sa

 

Facebook