+421 (0)911 308 828         Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Galvanizácia pleti spočíva v používaní galvanických elektród pod povrchom pokožky, čím sa stimuluje, prekrví a bude pevnejšia. Jej cieľom je vyzerať už po prvom použití sviežejšie a viditeľne mladšie.

Funguje na základe galvanického prúdu, ktorý na základe kladného a záporného nabitia povzbudzuje bunky k lepšej aktivite. Odporúča sa na každý typ pleti, prebieha vo forme kúry. Viditeľný účinok je už po prvom ošetrení.

Indikačné skupiny ošetrenia:

  • na omladenie pokožky
  • na pleť so sklonom k akné
  • na dehydrovanú a unavenú pleť

Výsledky a účinky:

  • ošetrenie pôsobí hydratačne, revitalizačne, upokojujúco, dôsledkom čoho sa pokožka rozžiari a získa mladistvý a zdravý vzhľad
  • zvýšenie hydratácie
  • zníženie zvýšeného mastenia pleti
  • úbytok vrások

Postup ošetrenia:

  • ionizácia – Výnimočná kombinácia pôsobenia galvanického prúdu a jemnej masáže elektródami podporí vstrebávanie účinných látok do hlbších vrstiev pokožky. Odstráni tak nečistoty a odhalí pôvodnú krásu pleti. Aplikované prípravky sú na prírodnej báze, obsahujú výťažky z rastlín a boli vyvinuté špeciálne pre tento prístroj.
  • kyslíková kúra – Vďaka pôsobeniu vysokofrekvenčného prúdu sa bunky nabijú energiou a kyslíkom. Popritom sa pleť dezinfikuje a vynikajúco sa podporí hojenie drobných rán.
  • spevňujúca masáž – Maska a relaxačná masáž sú garanciou oživenia pokožky. Výsledkom je zdravý, vyrovnaný a rozžiarený vzhľad tváre.

logo

Zdravie a krása na dosah v Health&Beauty

    Klinika estetickej medicíny Health&Beauty sa stará o krásu a zdravie svojich klientov a klientiek. Sme moderná klinika na svetovej úrovni s dlhoročnými odbornými skúsenosťami v oblasti chudnutia, modelácie postavy, spevnenia pokožky i tela, liečby celulitídy, formovania kontúr či celkovej regenerácie. Prinášame vám len to najlepšie z oblasti estetickej a korektívnej dermatológie, zdravej výživy, zdravého životného štýlu, redukcie váhy a liečby obezity a metabolického syndrómu. Snažíme sa neustále napredovať, sledujeme najnovšie lekárske a estetické postupy. Našou hlavnou prioritou sú komplexné služby a individuálny prístup v modernom, pokojnom a priateľskom prostredí.  

Adresa

Klinika Health&Beauty

PERLA RUŽINOVA

Kaštieľska 4

821 05 Bratislava

 

Telefón

+421 (0)911 308 828

E-mail

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

ikona-1 Objednajte sa

Facebook

News letter