+421 (0)911 308 828         Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Tonizuje pokožku, zlepšuje jej elasticitu a redukuje vrásky.

Využíva energiu svetla na vytvorenie biologického fotostimulačného pôsobenia s postupným revitalizačným účinkom tkaniva.

 

Fotomasážou je možné aplikovať rôzne techniky ošetrenia:

  • Liftingová masáž vrások – fotomasáž, ktorá stimuluje elastické a podporné vlákna a účinne pôsobí i pri aplikácii priamo na vrásky.
  • Základná liftingová fotomasáž – ošetrenie, ktoré postupne stimuluje rôzne akupunktúrne body tváre a krku. Fotostimuláciou akupunktúrnych bodov môžete dosiahnuť základný liftingový účinok na svaly i tkanivá.

logo

Zdravie a krása na dosah v Health&Beauty

    Klinika estetickej medicíny Health&Beauty sa stará o krásu a zdravie svojich klientov a klientiek. Sme moderná klinika na svetovej úrovni s dlhoročnými odbornými skúsenosťami v oblasti chudnutia, modelácie postavy, spevnenia pokožky i tela, liečby celulitídy, formovania kontúr či celkovej regenerácie. Prinášame vám len to najlepšie z oblasti estetickej a korektívnej dermatológie, zdravej výživy, zdravého životného štýlu, redukcie váhy a liečby obezity a metabolického syndrómu. Snažíme sa neustále napredovať, sledujeme najnovšie lekárske a estetické postupy. Našou hlavnou prioritou sú komplexné služby a individuálny prístup v modernom, pokojnom a priateľskom prostredí.  

Adresa

Klinika Health&Beauty

PERLA RUŽINOVA

Kaštieľska 4

821 05 Bratislava

 

Telefón

+421 (0)911 308 828

E-mail

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

ikona-1 Objednajte sa

Facebook

News letter