+421 (0)911 308 828         Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Neinvazívny, moderný a progresívny zákrok bez použitia ihiel

Prevratná metóda bezihlovej mezoterapie je použiteľná v oblasti tváre, krku, dekoltu a pokožky tela, kde dochádza k okamžitému spevneniu a vypnutiu pokožky. Pri aplikácii do vlasovej časti dochádza k posilneniu vlasových korienkov, urýchľuje sa rast vlasov a zlepšuje sa ich kvalita. Pri celulitíde dochádza k zmierneniu jej prejavov a k úbytku tukových zásob.

Bezihlová mezoterapia alebo inak elektroporácia pomocou kladných a záporných pólov vytvára na pokožke mikrokanáliky, cez ktoré sa aplikované látky dostávajú do pokožky rýchlejšie a dostávajú sa do jej hlbších štruktúr. Medzi aplikované látky patrí kyselina hyalurónová, vitamíny A, C, E, provitamín B, patentovaná odľahčená kyselina Hyacare, látky podporujúce neokolagenézu, aminoxil a iné v závislosti od druhu použitého kokteilu účinných látok upravených nanotechnológiou. Na našej klinike používame preparáty renovovanej anti-age dermakozmetiky z talianskych laboratórií Therma Naturale a Primia Cosmetici.

Kedy je vhodné použiť zákrok?

  • na potlačenie prejavov starnutia kože
  • na obnovenie pleti po letnom slnečnom žiarení
  • pre okamžitú tonizáciu a hydratáciu pleti
  • na posilnenie vlasových korienkov
  • pre ošetrenie tukových adipov (lokálne tuky) a prejavov celulitídy

Priebeh zákroku

Na ošetrovanú oblasť sa aplikuje príslušné koncentrované sérum alebo prípravok a následne sa hlavicou prechádza po ošetrovanej oblasti. Ku každej ošetrovanej oblasti sa používa iný typ hlavice a iný typ aplikovaného séra. Bezihlovou mezoterapiou sa dosiahne prienik do štyroch milimetrov hĺbky pokožky, bez použitia ihiel. Bezihlová mezoterapia sa vykonáva po dobu 20 minút.

Pri ošetrení tváre, pri staršej pleti postihnutej gravitačným starnutím a ochabením kontúr, odporúčame kombináciu elektroporácie a následne rádiofrekvenčnú kúru. Odporúčaný počet ošetrení je 6 – 8 v týždňových intervaloch.

Pri ošetrení vlasových korienkov odporúčame 4 kúry v priebehu mesiaca a na potenciovanie výsledku odporúčame pokračovať formou domáceho nanášania koncentrátu masážou počas ďalšieho mesiaca.

Na ošetrenie tukových adipov (lokálnych tukov) a prejavov celulitídy odporúčame 4 - 6 sedení v týždňových intervaloch. Maximálne vhodná je kombinácia s telovou rádiofrekvenciou.

Rekonvalescencia a nežiadúce účinky

žiadne

Kontraindikácie

Ochorenia srdca, tehotenstvo, kojenie.

logo

Zdravie a krása na dosah v Health&Beauty

    Klinika estetickej medicíny Health&Beauty sa stará o krásu a zdravie svojich klientov a klientiek. Sme moderná klinika na svetovej úrovni s dlhoročnými odbornými skúsenosťami v oblasti chudnutia, modelácie postavy, spevnenia pokožky i tela, liečby celulitídy, formovania kontúr či celkovej regenerácie. Prinášame vám len to najlepšie z oblasti estetickej a korektívnej dermatológie, zdravej výživy, zdravého životného štýlu, redukcie váhy a liečby obezity a metabolického syndrómu. Snažíme sa neustále napredovať, sledujeme najnovšie lekárske a estetické postupy. Našou hlavnou prioritou sú komplexné služby a individuálny prístup v modernom, pokojnom a priateľskom prostredí.  

Adresa

Klinika Health&Beauty

PERLA RUŽINOVA

Kaštieľska 4

821 05 Bratislava

 

Telefón

+421 (0)911 308 828

E-mail

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

ikona-1 Objednajte sa

Facebook

News letter