+421 (0)911 308 828         Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Vekom dochádza k vstrebávaniu tukových vrstiev na tvári a následne k poklesu mäkkých tkanív, ako i k vstrebávaniu kostí, čím sa zväčšuje napr. očnicový otvor. Tieto zmeny stále progredujú, takže ak sa vykoná aj radikálny chirurgický zákrok v tvárovej oblasti, nie je to natrvalo.

Pri modelovaní tváre sa preto využívajú rôzne techniky. Najväčšou novinkou sú vstrebateľné mezonite, ktoré sa zavádzajú špeciálnou ihlou. V minulosti sa používali iba nevstrebateľné zlaté APTOS nite. Tie však mohli byť časom problematické, preto sa prechádza na tzv. vstrebateľné, ktoré sa v priebehu mesiacov vstrebávajú. Efekt zákroku vydrží cca 1 rok. Na porovnanie, efekt operačného faceliftu vydrží cca 7 rokov.

Mezolift pomocou mezonití je šetrné ošetrenie. Je vhodné pre všetky vekové skupiny. Efekt zákroku je okamžitý. Nite zavedené do kože majú 2 efekty. Jeden ten, že niť robí podporu tkanivu, ktoré má tendenciu klesať. Druhý efekt je ten, že navodzuje novotvorbu kolagénu, čím sa spevnenie ešte umocňuje.

 

Čo môžeme ošetrovať pomocou mezonití?

Niťovým liftingom sa dajú riešiť rôzne estetické problémy. Poklesnuté obočie, vodorovné vrásky na čele, vrásky hnevu, nosovoústne záhyby, pokles líc, podbradok i pokles kože okolo dolnej časti čeľuste, vrásky na krku, ovisnuté ramená, brucho.

 

Ako prebieha zákrok?

Pri zavádzaní tenších biostimulačných nití sa koža natrie krémom s lokálnym anestetikom a po 30 minútach pôsobenia sa zavádzajú nite do určených oblastí.

 

Môžu sa nite kombinovať s inými technikami?

Najlepší výsledok dosiahneme kombinovaním rôznych techník ošetrenia. Napríklad, pri vráskach na čele a okolo očí je vhodné aplikovať botulotoxín, ak sú veľmi hlboké môžu sa po 2 týždňoch aplikovať mezonite. Pri vpadnutých lícach sa môže aplikovať na zväčšenie objemu kyselina hyalurónová a následne na zodvihnutie a podporu poklesu kože v oblasti sánky sa môžu aplikovať mezonite. Pri vráskach nad hornou perou je vhodné aplikovať najskôr kyselinu hyalurónovú na doplnenie objemu a zlepšenie kontúr pier a následne na vypnutie vrások nad hornou perou sa môžu aplikovať mezonite, ktoré sú jemnejšie na vypnutie jemných vrások, aby pera veľmi nezhrubla. Výborný efekt sa dosahuje aj na vypnutie ochabnutej kože v oblasti ramien.

logo

Zdravie a krása na dosah v Health&Beauty

    Klinika estetickej medicíny Health&Beauty sa stará o krásu a zdravie svojich klientov a klientiek. Sme moderná klinika na svetovej úrovni s dlhoročnými odbornými skúsenosťami v oblasti chudnutia, modelácie postavy, spevnenia pokožky i tela, liečby celulitídy, formovania kontúr či celkovej regenerácie. Prinášame vám len to najlepšie z oblasti estetickej a korektívnej dermatológie, zdravej výživy, zdravého životného štýlu, redukcie váhy a liečby obezity a metabolického syndrómu. Snažíme sa neustále napredovať, sledujeme najnovšie lekárske a estetické postupy. Našou hlavnou prioritou sú komplexné služby a individuálny prístup v modernom, pokojnom a priateľskom prostredí.  

Adresa

Klinika Health&Beauty

PERLA RUŽINOVA

Kaštieľska 4

821 05 Bratislava

 

Telefón

+421 (0)911 308 828

E-mail

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

ikona-1 Objednajte sa

Facebook

News letter