+421 (0)911 308 828         Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

Bezbolestné neinvazívne ošetrenie sa vykonáva vpravovaním koncentrátu so špeciálnym zložením, ktorý pomáha stenčovať tukové zásoby a zjemňovať prejavy celulitídy. Aktívne látky pôsobia priamo na tukové bunky, zabezpečujú rozkladanie tukov a zabraňujú tvorbe ďalších adipocytov.

Bezihlová mezoterapia alebo inak elektroporácia pomocou kladných a záporných pólov vytvára na pokožke mikrokanáliky, cez ktoré sa aplikované látky dostávajú do pokožky rýchlejšie a dostávajú sa do jej hlbších štruktúr. Medzi aplikované látky patrí kyselina hyalurónová, vitamíny A, C, E, provitamín B, patentovaná odľahčená kyselina Hyacare, látky podporujúce neokolagenézu, aminoxil a iné v závislosti od druhu použitého koktailu účinných látok upravených nanotechnológiou. Bezihlovou mezoterapiou sa dosiahne prienik do štyroch milimetrov hĺbky pokožky, bez použitia ihiel.

 

Ošetrenie tukových adipov (lokálne tuky) a prejavov celulitídy

Ošetrenie spôsobuje prehriatie tkaniva (dočasný zápal), ktoré sa prejavuje po niekoľkých týždňoch merateľným úbytkom tuku v centimetroch.

Kedy je vhodné použiť zákrok?

  • na potlačenie prejavov starnutia kože
  • po lete na obnovenie pleti poškodenej slnečným žiarením
  • pre okamžitú tonizáciu a hydratáciu pleti
  • na liečbu niektorých chorobných stavov napr. akné
  • na posilnenie vlasových korienkov
  • na zmiernenie prejavov jaziev a strií
  • pre ošetrenie tukových adipov (lokálne tuky) a prejavov celulitídy

Priebeh zákroku

Na ošetrovanú oblasť sa aplikuje príslušné koncentrované sérum alebo prípravok a následne sa hlavicou prechádza po ošetrovanej oblasti. Ku každej ošetrovanej oblasti sa používa iný typ hlavice a iný typ aplikovaného séra. Bezihlová mezoterapia sa vykonáva po dobu 20 minút.

Odporúča sa opakovanie 4 - 6 sedení v týždňových intervaloch. Zároveň odporúčame aj kombináciu s úpravou stravovacích návykov. Mezoterapiu môžeme prevádzať aj počas letných mesiacov.

Rekonvalescencia a nežiadúce účinky

žiadne

Kontraindikácie

Ochorenia srdca, tehotenstvo, dojčenie.

logo

Zdravie a krása na dosah v Health&Beauty

    Klinika estetickej medicíny Health&Beauty sa stará o krásu a zdravie svojich klientov a klientiek. Sme moderná klinika na svetovej úrovni s dlhoročnými odbornými skúsenosťami v oblasti chudnutia, modelácie postavy, spevnenia pokožky i tela, liečby celulitídy, formovania kontúr či celkovej regenerácie. Prinášame vám len to najlepšie z oblasti estetickej a korektívnej dermatológie, zdravej výživy, zdravého životného štýlu, redukcie váhy a liečby obezity a metabolického syndrómu. Snažíme sa neustále napredovať, sledujeme najnovšie lekárske a estetické postupy. Našou hlavnou prioritou sú komplexné služby a individuálny prístup v modernom, pokojnom a priateľskom prostredí.  

Adresa

Klinika Health&Beauty

PERLA RUŽINOVA

Kaštieľska 4

821 05 Bratislava

 

Telefón

+421 (0)911 308 828

E-mail

Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.

ikona-1 Objednajte sa

Facebook

News letter